foto

Spółka Truck Trailers Service utworzyła

Spółka Truck & Trailers Service utworzyła się z myślą o oferowaniu fachowych napraw jednocześnie pojazdów ciężarowych jak i osobowych. Firma posiada długoletnie doświadczenie w regenracji aut, jakie przekłada na ogromną klasę oferowanych czynności. Marka T&T Service poświadcza indywidualne stosunki do Klienta, adekwatną diagnozę a także naprawę. Zakład ma świetnie wyekwipowany park warsztatowy, by wykonywać nawet najbardziej zagmatawane.

Zobacz więcej ...

foto

Spółka Truck Trailers Service utworzyła się z ideą o realizowaniu

Spółka Truck & Trailers Service utworzyła się z ideą o realizowaniu fachowych reparacji równocześnie pojazdów ciężarowych jak i osobowych. Marka posiada wieloletnie doświadczenie w regenracji pojazdów, jakie transportuje na wysoką gatunkowość podpowiadanych działań. Marka T&T Service poświadcza indywidualne podejście do Kontrahenta, uczciwą diagnozę a także naprawę. Marka ma odpowiednio zagospodarowany.

Zobacz więcej ...

foto

Firma AttentionWheels to precyzyjny warsztat ogumienia oraz

Firma Attention!Wheels to precyzyjny warsztat ogumienia oraz wyodrębnienia felg, opon i narzędzi do wszystkich rodzajów pojazdów. Firma jest otwarta na konsumentów jednostkowych, jak i biznesowych. Warsztat Attention!Wheels znajduje się w Poznaniu przy ul. Metalowej 1 w ogromnym wnętrzu z wszechstronnym, ultranowoczesnym parkiem maszynowym oraz trzema całkowicie.

Zobacz więcej ...