foto

Marka Hörmann Polska sp z oo istnieje od

Marka Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Główna siedziba marki znajduje się w Komornikach pod Poznaniem, łączy w sobie biura, centralę, jak również magazyn o powierzchni nastu tysięcy metrów kwadratowych. Firma Hörmann posiada cztery przedstawicielstwa, usytuowane w Poznaniu, w Warszawie, w Sosnowcu jak również w Gdańsku. Firma Hörmann jednoczy obszrną ekipę kooperantów branżowych.

Zobacz więcej ...

foto

Marka Hörmann Polska sp z oo bywa od 1992

Marka Hörmann Polska sp. z o.o. bywa od 1992 roku. Naczelna baza marki mieści się w Komornikach pod Poznaniem, zjednacza w sobie sekretariaty, bazę, jak także magazyn o powierzchni paru tysięcy metrów kwadratowych. Spółka Hörmann posiada cztery przedstawicielstwa, umiejscowione w Poznaniu, w Warszawie, w Sosnowcu i w Gdańsku. Spółka Hörmann jednoczy szeroką grupę kooperantów handlowych na polu pełnego państwa. W związku z tym zapewnia błyskawiczny jak również specjalistyczny.

Zobacz więcej ...

foto

Marka Hörmann Polska sp z oo istnieje od 1992 roku

Marka Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Naczelna siedziba spółki znajduje się w Komornikach pod Poznaniem, łączy w sobie kancelarię, centralę, jak również magazyn o wilkości nastu tysięcy metrów kwadratowych. Firma Hörmann ma 4 przedstawicielstwa, położone w Poznaniu, w Warszawie, w Sosnowcu a także w Gdańsku. Firma Hörmann jednoczy rozłożystą kadrę współpracowników.

Zobacz więcej ...